×

PP-R cev zelena PN20 VALDOM

110,00 RSD
Sa PDV-om

Cena je po dužnom metru i moguće je poručiti samo na ceo metar.

PP-R cev zelena PN20 VALDOM, u dužini od 4 metra, namenjena je cevovodima za toplu i hladnu vodu pod radnim pritiskom do 20 bara. Dostupne su dimenzije fi20, fi25, fi32, fi40, fi50 i fi63, što omogućava precizno prilagođavanje svakom kućnom ili industrijskom sistemu.

Prečnik (∅) : 20
Količina
Dodaj na listu želja

  Politika privatnosti

Sigurnost naših kupaca nam je najbitnija!

  Isporuka robe

Isporuka robe u dogovorenom danu sa kupcem.

  Povraćaj robe

Pružamo Vam prava na reklamaciju, zamenu i povraćaj novca.

  Načini plaćanja

Platnim karticama do 6 mesečnih rata!

PP-R cev zelena PN20 VALDOM proizvedena je od polipropilena tip 3 (random kopolimer) i dizajnirana za sisteme koji zahtevaju pouzdanu distribuciju tople i hladne vode pod većim pritiskom. Materijal se odlikuje visokom toplotnom i hemijskom otpornošću, čime se eliminiše korozija i stvaranje naslaga. Glatka unutrašnja površina obezbeđuje minimalne gubitke pritiska i tih rad instalacije, dok se cevi spajaju termofuzionim zavarivanjem koje obezbeđuje homogeno, trajno i vodonepropusno ležište spoja. Standardna dužina od 4 metra olakšava transport i skladištenje, a raspon prečnika—fi20, fi25, fi32, fi40, fi50 i fi63—omogućava primenu u stambenim, komercijalnim i industrijskim objektima, kao i u sistemima grejanja, klimatizacije i tehnološke vode. Zelena boja jasno označava PP-R cev namenjenu za instalacije vode pod višim pritiskom, a kompatibilnost sa celokupnim VALDOM PP-R programom fitinga garantuje brzo i pouzdano izvođenje radova.

Za dodatne informacije o proizvodu posetite sajt proizvođača: https://valdompipes.com/

Pogledajte celokupnu ponudu vodovodnog materijala.

Detalji

Proizvođač
Valdom
Model
Cev
Dimenzije
20
25
32
40
50
63
Kategorija
Vodovod
Vrsta
PPR cevi i fiting

Isporuku vršimo kurirskom službom AKS EXPRESS KURIR ili našim sopstvenim vozilima.

Za sve porudžbine čiji iznos prelazi 50.000 dinara isporuka je besplatna na užoj teritoriji Beograda.

Za porudžbine ispod tog iznosa – isporuka se naplaćuje po cenovniku kurirske službe o trošku kupca ili 1.000 dinara ukoliko je isporuka našim vozilima na teritoriji Beograda.

Kurirskom službom ne šaljemo proizvode koji se lako mogu oštetiti prilikom transporta. U tu kategoriju spadaju tuš kabine i paravani, ogledala, sanitarija i bojleri velikih zapremina.

Pre slanja paketa kurirskom službom obavezno pregledamo proizvod kako bismo potvdili da nije fizički oštećen. Ukoliko se desi fizičko oštećenje prilikom transporta kurirska služba nije odgovorna, kao ni mi. Za sve reklamacije prilikom transporta kontaktirajte nas 063 353 723.

Pre utovara robe u naš sopstveni kombi za razvoz, obavezno pregledamo robu kako bismo potvrdili da nije fizički oštećena. Molimo kupce prilikom preuzimanja robe da provere da su kupljeni proizvodi neoštećeni.

Kupac je u obavezi da obezbedi parking mesto i istovar robe.

1. Plaćanje platnim karticama putem veb sajta

Svoju porudžbinu možete platiti putem Interneta platnim karticama MasterCard, VISA, Maestro, Dina ili American Express koje podržavaju plaćanje preko Interneta.

Kod banke koja je izadala karticu proverita da li ona podržava plaćanje preko Interneta.

2. Plaćanje pouzećem

Robu plaćate prilikom isporuke. U zavisnosti od isporučioca, platićete kuriru ili našem dostavljaču. Plaćanje pouzećem je moguće samo gotovinom u dinarima.

3. Odloženo plaćanje platnim karticama Banca Intesa i Banka Poštanska štedionica

U našem maloprodajnom objektu možete platiti platnim karticama Banca Intesa i Banka Poštanska štedionica do 6 mesečnih rata bez kamate.

4. Odloženo plaćanje čekovima građana

Prihvatamo plaćanje čekovima građana do 6 mesečnih rata u zavisnosti od ukupnog računa. U slučaju plaćanja čekovima građana prva rata ide odmah, a ostale rate idu narednih meseci.

5. Plaćanje preko računa - virmansko plaćanje

Virmansko plaćanje se vrši na osnovu izdate profakture direktnom uplatom na naš tekući račun. Direktna uplata se vrši uplatnicom u banci, pošti ili Internet plaćanjem. Pri uplati profakture obavezno je navođenje odgovarajućeg poziva na broj, odnosno broj profakture.

16 drugih proizvoda u istoj kategoriji:

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi vam obezbedio najbolje iskustvo na našoj veb stranici.